top of page

Oytun Gönüllüleri

1.png
2.png
7.png

Oytun İnşaat olarak, toplumsal sorumluluğunun bilinciyle topluma değer katarken çalışanlarımızın da sorumlu vatandaşlık anlayışıyla gönüllü çalışmalarda bulunmasını teşvik ediyor ve bu çalışmalar için uygun ortam yaratıyoruz.Çalışanlar arasında gönüllülüğün yaygınlaşması ve kurum kültürü hâline gelmesi hedefiyle 2019’da Oytun Vakfı himayesinde Oytun Gönüllüleri dijital platformunu oluşturduk. Platform aracılığıyla gönüllüler, Oytun Vakfı ve diğer STK’larla gerçekleştirilen projelerden haberdar oluyor ve birbirileri ile iletişim kuruyorlar. Ayrıca platform, çalışanların mevcut projelere başvurmalarını veya kendi gönüllülük projelerini oluşturmalarını da sağlayan bir araç olarak tasarlandı.

 

Sosyal Sorumluluk Anlayışımız

Başta eğitim, çevre, kültür ve sanat projeleri olmak üzere birçok alanda topluma fayda sağlayacak Kurumsal Sosyal Sorumluluk projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Maddi ve gönüllü insan kaynağı desteği vererek, yaşadığımız toplumda sürdürülebilir kalkınma hedeflerine hep beraber ulaşmak için geçmişten bugüne üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek için çalışıyoruz.

 

Oytun Gönüllüleri Kimlerdir?

Oytun Gönüllüleri, sosyal ve çevresel sorunlara çözüm arayan ve sosyal sorumluluk bilinciyle toplumun yararına hareket eden Oytun Grubu ve iştiraklerinin çalışanlarıdır.Oytun Gönüllüleri Platformu, Oytun Grubu ve iştiraklerinin temsilcilerinden oluşan Gönüllülük İcra Komitesi tarafından yönetilmektedir.

 

Kimler Oytun Gönüllüsü olabilir?

Oytun Grubu ve iştiraklerinin tüm çalışanları, Oytun Gönüllüsü olmak için başvurabilir, fikirlerini ve proje önerilerini paylaşmak için Gönüllülük İcra Komitesi ile iletişime geçebilirler. 

 

Oytun Gönüllülerinin Hedefleri nelerdir?

Kurumsal sosyal sorumluluğa gönüllü katılımının arttırılması.

Çarpan etkisi yaratarak, kurum içindeki çalışanlar aracılığıyla sosyal ve çevresel faydaların sağlanması.Toplumda gönüllülük konusunda farkındalığın yaratılması.Seçkin gönüllülük projeleri inşa ederek Oytun İnşaat’ın kurumsal itibarının güçlendirilmesini hedefler.  

8.png
4.png
9.png
bottom of page