top of page
Yoğun Bir İş Günü

Oytun Diyalog

Oytun İnşaat'ta çalışanların katılımı öncelikli olarak ele alınarak farklı araçlarla yaşama geçirilmektedir. Bu araçlardan en önemlisi olan Oytun Diyalog; çalışanların kuruluşlarını ilgilendiren konularda, mevcut durumun iyileştirilmesine yönelik düşünmelerini ve fikirlerini ortaya çıkarmak amacıyla hayata geçirilmiştir. 

 

Oytun Diyalog etkinlikleri çerçevesinde yılda iki kez düzenlenen Yönetici Toplantısı’nda yöneticilerimize, şirketin stratejisi ve hedefleri, güncel yönetim konu ve enstrümanları gibi bir çok alanda bilgi alışverişinde bulunma, ayrıca grup çalışmaları ve takım aktiviteleri ile aralarındaki iletişim ağlarını güçlendirme imkanı sunulmaktadır.

 

İletişim birlikteliklerinin yanı sıra yazılı iletişim enstrümanlarımız da mevcut. Örneğin altı aylık periyodlarla yayına hazırlanan şirket içi iletişim dergisi Oytun Holding BİZ şirketimizin faaliyetlerine, sosyal aktivitelerine, basında çıkan haberlerine yer verilmektedir. Yine şirketin portalının da güncel bilgiler içermesi ve etkin kullanılması konusu önemli iletişim araçları arasında bulunmaktadır.

Oytun Diyalog Etkinlik Takvimi 

 

Oytun Diyalog Etkinlikleri Oytun İnşaat Çalışanlarına özeldir.Etkinlik Takvimini görüntülemek için  giriş yapmanız gerekmektedir.

bottom of page