top of page
İnşaat İşçileri İş Başında
Matbaacılar Sanayi Sitesi/ Gaziantep
2019-06-05_16-34-32(1)[1].png

Proje Detayları

 

İŞVEREN: S.S. ÇAĞDAŞ MATBAACILAR YAPI KOOPERATİFİ

 

ADRES: BEYLERBEYİ

 

PROJE BAŞLAMA TARİHİ: 01.01.2012

 

PROJE BİTİŞ TARİHİ: 30.04.2013

 

HİZMET KAPSAMI: SANAYİ SİTESİ

 

İNŞAAT ALANI: 65.100M2

 

TİCARİ BÖLÜM: 226

 

 

Türkiye'nin en hızlı gelişen ticaret merkezlerinden biri olan Gaziantep; sektörel yapılanmada bölgeye öncülük yapan bir sanayi şehri olamaya devam ediyor.

Yapılanmanın önemini kavrayan bölge esnafı ve bu esnafın bağlı bulunduğu sivil toplum kuruluşları sektörün tüm temsilcilerini bir araya toplayarak iş yerlerini site haline getiriyor.

Hayata geçirdiği birbirinden seçkin projeleriyle adından söz ettiren Oytun İnşaat bu durumdan doğan ihtiyaçlara çözüm ortağı olamaya devam ediyor.

Yeni bir yapılanma içerisine giren matbaacılık sektörünün ihtiyacına cevap vermek üzere inşa edilen

“Çağdaş Matbaacılar Kooperatifi Sanayi Sitesi” Oytun İnşaat’ın sanayi alanındaki yapı projelerinden birisini oluşturuyor

 

2012 yılı ocak ayında yapımına başlanan Matbaacılar Sanayi Sitesi; toplam 70.000 metre karelik alan üzerine inşa edildi.

220 adet işyeri bulunan sitede her işyeri 3 katlı olup, matbaacılık sektörünün tüm gereksinimleri dikkate alınarak tasarlandı.

Oytun İnşaatın her projesinde olduğu gibi matbaacılar sanayi sitesi yapımında da en son inşaat teknolojilerinden faydalanıldı.

Bunun sonucu olarak matbaacılar sanayi sitesi, yüksek imalat kalitesiyle sektörün cazibe merkezi olacak gibi görünüyor.

Çağdaş Matbaacılar Kooperatifi Başkanı Ökkeş Sönmezoğlu, sitenin kaba inşaatının teslim edilmesiyle ilgili Oytun İnşaat’a teşekkür etti.

Sönmezoğlu, sitemizin kaba inşaatı için çözüm ortaklığı yaptığımız Oytun İnşaat, söz verdiği tarihte ve eksiksiz olarak inşaatı tamamlayıp teslim etti.

Kurumsal bir firma ile işbirliğinin avantajını görmüş olduk.

Projemize verdikleri destekten ötürü kendilerine ve tüm Oytun inşaat çalışanlarına teşekkür ediyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

bottom of page