top of page
Modern Ofis
Çok Yakında Satışta Olacak Projelerimiz

Oytun İnşaat İmzasıyla

İnsan mutluluğunu ve doğayı başrole koyan Oytun İnşaat, gayrimenkul markası olmanın ötesinde, bir yaşam markası.

Müşterilerimizin gülümsemesi, bizim gülümsememiz. Onların konforu, bizim konforumuz. Hayata geçirdiğimiz yüzlerce projenin tecrübesi ve büyük bir aile olmanın güveniyle unutulmaz anılarınıza yenilerini eklemek için yep yeni projelerimiz çok yakında satışta.

Oytun İnşaat Villa İmza Gaziantep
Villa İmza

Tek Katlı, Çok Bahçeli Yaşam

Çok Yakında Satışta!

Tertemiz havayı içinize çekmek,  rahat ve konforu hissetmek için artık bir adım atmanız yeterli. Villa İmza’da huzurun, doğanın, yaşamın keyfini sürebileceğiniz geniş bahçeler vazgeçilmeziniz olacak.

Yoğun geçen bir günün arasında gözlerinizi kapatın ve aileniz ile beraber gerçek yeşile dokunacağınızı, nefes alacağınızı düşünün. 

Laguna Luxury

Yaşam kalitesinde Oytun İnşaat imzası

Gaziantep’in farklı noktalarında hayata geçirdiği projelerle Gaziantep’in çehresini değiştiren Oytun İnşaat, üstün kalite anlayışını Laguna Luxury projesinde daha da yukarı taşıyor.
Laguna Luxury çocuklarımıza gökyüzünün mavisini, ağacın çiçeğini, çimenin yeşilini gösterebileceğimiz doğa ile barışık; yaşayanlarına olduğu kadar çevreye de saygılı bir yerleşim birimi oluşturmak için mesleki doğruları yakalamaya çalıştığımız bir proje.

Oytun İnşaat Laguna Luxury Gaziantep
Oytun İnşaat Medical Campus Gaziantep
Medical Campus

Yep yeni Bir Sağlık Konsepti...

Gaziantep’in en kapsamlı sağlık konseptlerinden biri olarak planlanan Medical Campus, modern mimarisi ile şehrimize yepyeni bir sağlık hizmeti anlayışı getiriyor.Hasta ve hasta yakınları için yüksek konfor sunacak şekilde düzenlenen iç alanları, deneyimli, çağdaş, yenilikleri takip eden uzman kadrosu, yüksek teknolojisiyle ayakta tedavi hizmetlerini modern teknoloji ile birleştirerek emsallerinden ayrışan MedicalCampus sağlık hizmeti sunumunda geleceğin sağlık hizmeti kriterlerini belirliyor.

MARASH LIFE
          Kahramanmaraş

                  Kahramanmaraşın

                    En Şık

           Karma Yaşam Projesi

Marash Life, Kahramnamaras'ın Yeni Şehir Merkezi Bölgesi'nde lüks ve konforu bir arada sunuyor.
Sütcü İmam Üniversitesi'nin her geçen gün büyümesiyle daha da değerlenecek Marash Life, şehrin tam ortasında.Kahramanmaraş silüetine değer katacak bir proje.

marash life
İzkaya Termal TaşEvleri
 

Sudan Gelen Sağlık

İçeriden dışarıya, hayata zenginlik katan ayrıntılar

Lüks Termal Wellness Taş Ev Konsepti 

İzkaya Taş Evler Projesinde termal sular, hiçbir katkı uygulanmadan dinlendirme havuzlarında ısısı uygun şartlara getirilerek projede bulunan her villaya verilmektedir. Sularımız bir çok rahatsızlık için şifa kaynağıdır. Sağlıklı kişilerde ise sağlığın korunması, iyilik halinin devamı için kullanılmaktadır.  Sağlık, güzellik, zindelik, stressiz hayat için ilaç yerine düzenli termal kür, bedenimizin ve ruhumuzun vazgeçilemeyecek ihtiyacıdır.

bottom of page