top of page

Faaliyet Alanları

Taahhüt

Taahhüt  alanında; Toplu Konut İdaresi başta olmak üzere Türkiye’de faaliyet gösteren ve sektörünün öncüsü olan ulusal ve uluslararası birçok  şirketin anahtar teslim ve iş bazlı taahhüt işleri başarıyla sonuçlandırılmıştır.

 

Oytun İnşaat; sonuçlanan işler doğrultusunda  duyulan memnuniyet ve başarılı iş sonuçları sayesinde, kamu ve özel şirketlerin yeni yatırımları için tercih edeceği inşaat firmaları içinde en üst sıralarda yer almaktadır.

Hatay_Airport.jpeg
antalya kapalı.png
_MG_3142.jpg

Endüstriyel Yapılar

Endüstriyel yapı ve Lojistik Depo alanında; Türkiye’de faaliyet gösteren ve sektörünün öncüsü olan ulusal ve uluslararası birçok  şirketin anahtar teslim ve iş bazlı taahhüt işleri başarıyla sonuçlandırılmıştır. Oytun İnşaat; sonuçlanan işler doğrultusunda  duyulan memnuniyet ve başarılı iş sonuçları sayesinde, şirketlerin yeni yatırımları için tercih edeceği inşaat firmaları içinde en üst sıralarda yer almaktadır.

31.jpeg
2019-06-05_16-34-12[1]1.png
1509629950-celikler-tuncbilek-termik-santrali-e1577883435620.jpeg

Mimari ve Mühendislik Tasarımı

Oytun İnşaat, mimari ve mühendislik tasarım hizmetlerini kardeş firması Seva İnşaat Mimarlık ile birlikte vermektedir.Seva Mimarlık bünyesindeki farklı disiplinlerde bilgi birikimine ve uzmanlığa sahip mimar ve mühendisleri ile hem işveren ve müşterilerinin, hem de kamunun ve çevrenin ihtiyaçlarını en yüksek kalitede karşılayacak şekilde geniş bir yelpazede tasarım hizmetleri sunmaktadır.

 

Tasarım hizmetlerimiz, tasarım ömür döngüsü içinde yer alan tüm aşamaları kapsamaktadır :

Konsept Tasarım

Ön Tasarım

Uygulama / Kesin Tasarımı

Detay Tasarımı

Metraj ve Keşif Hazırlanması

As-Built Tasarımı

Bağımsız Kontrol Mühendisliği / Tasarım Kontrolu – Doğrulama

 

Mimar ve mühendislerimiz aşağıdakilerle sınırlı olmamak üzere farklı malzemelerle tasarımda uzmanlık sahibidir :

Betonarme

Öngermeli Beton

Prefabrike Beton

Çelik

 

Mühendislik tasarımları Türkiye’de geçerli standart, şartname ve yönetmeliklerin yanısıra EN, ACI, AASHTO, DIN, BS, ASTM, UIC, AREMA, IEC, IEEE, ISO, vb. gibi uluslararası standartlara da uygun olarak yapılabilmektedir.

Tasarım çalışmalarımız, son ürünün kalitesini temin edecek şekilde ISO9001:2008 Kalite Yönetim prosedürlerimiz doğrultusunda yürütülmektedir.Uzmanlarımız, mimari ve mühendislik tasarım hizmetlerinin yerine getirilmesi sırasında kendi bünyesinde geliştirdiği yazılımlara ilaveten en son teknoloji ürünü yazılımları kullanmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıda listelenmiştir :

 

CAD

AutoCAD

AutoCAD Civil 3D

3DMax

SAP2000 Plus, Advanced

SAP2000 Nonlinear

Biaxial

NetCAD

Allplan Architecture

Allplan Engineering

Plaxis2D

GeoSlope

61.jpeg
villa-tadilatı.png
indir.jpeg
tümprojeler.jpg

Gayrimenkul Geliştirme

Oytun İnşaatın ana iştirak konusu olan gayrimenkul geliştirmede  temel amacı, çözüm ortaklıkları oluşturarak, mimari farklılık ve tasarım öncülüğü ile yaşam tarzlarını dikkate alan özgün, ekolojik, sürdürülebilir yaşam alanları geliştirmektir.

 

Oytun İnşaat’tın bugüne kadar tamamlamış olduğu başlıca projeler arasında, Park Era,  Park Terra, Park Sembol ,Park Vista, Park Zirve, Park Teras,75.Yıl Evleri, Ataköy Sitesi, Park Elit ve Park Evler Sitesi gibi projelerde 1500’nin üzerinde daire yer alıyor. Gaziantep’in çeşitli bölgelerinde devam eden Villa Arı, Villa İZ,Villa Riva ,Ntepe,Laguna Quality,Villa Roza projelerinin her biri farklı bir mimari anlayış ve yeni bir yaşam biçimi sunuyor. Her bir bireyin şehir yaşamındaki mutluluğunu, konforunu ve yüksek yaşam kalitesini esas alarak kente kimlik katan projeler kazandırmaya devam ediyor.

LQ (1).png
D5_Image_20220308_223729.jpg
ntepeslider.jpg
bottom of page