İletişim

  • Pancarlı Mahallesi Abdulkadir Aksu Bulvarı NO:139 Şehitkamil / Gaziantep / TURKEY
  • info@oytuninsaat.com.tr
  • +90 (342) 335 60 60

Italian City 2 - Erbil/K.Irak

Kuzey Irak Erbilde yapılan Italian City 2 projesi kapsamında  toplam 960 adet dairenin İnşaat Öncesi, İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası Danışmanlık Hizmetleri Alımı İşi kapsamında Multi-Disiplin Temel ve Detay Tasarım Mühendislik Hizmetleri, İnşaat Yönetimi, Danışmanlık Hizmetleri ve Yapım Aşaması Kontrollük Hizmetleri  Oytun İnşaat A.Ş. tarafından sağlanmıştır.

 

 

 

İnşaat Öncesi Danışmanlık Hizmetleri kapsamında " Italian City 2 projesi kapsamında toplam 12 blok ve 960 adet dairenin  Mimari, Statik, Mekanik, Elektrik, Peyzaj ve Altyapı Uygulama Projeleri, Yangın Tahliye Projesi ve Raporu, Teknik Şartnameler, İç ve Dış Mekan Perspektifleri, Mahal Listesi ile Keşif ve Metrajlarının Hazırlanması İşi”ne ait Mimari, Statik, Mekanik Tesisat, Elektrik Tesisat, Yangın, Plankote, Altyapı, Çevre Tanzim, Peyzaj, Projeleri ve Detayları, Proje Orjinalleri, Perspektif ve Panoramik fotoğraflar üzerine işlenmiş Görsellerinin, Mahal Listeleri, Teknik Şartname, Metraj, Keşifler, Pursantaj, ve CD kopyaları hazırlanması ve yatırımcı firmaya teslimini içermektedir.

 

 

İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası Danışmanlık Hizmetleri yaklaşık 155.000 m2 olan projenin İnşaat Yönetimi, Danışmanlık Hizmetleri ve Yapım Aşaması Kontrollük Hizmetlerini kapsamaktadır. Bu aşamada Oytun İnşaat, yatırımcı firmanın temsilcisi olarak yapım işlerinin kontrolünü sağlamakla görevlendirilmiştir. Ayrıca yapım işlerinin bitiminden sonra 12 ay boyunca kusur sorumluluk döneminde de Danışmanlık Hizmetleri sağlanmıştır.