top of page

Oytun İnşaat Rotary Güz Alışveriş Şenliğinde

23 Kas 2022

Oytun İnşaat, Zeugma Rotary Kulübü'nün 'Dezavantajlı genç kızlara meslek edindirme projelerine' destek verdiği “Güz Alışveriş Şenliği”ne sağladığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi aldı.

 
 

Zeugma Rotary Kulübü tarafından düzenlenen ve Gaziantep Vali Yardımcısı Salih Altınok ile Gaziantep İhracatçılar Birliği (GAİB) Başkanı Fikret Kileci'nin de katıldığı 'Güz Alışveriş Şenliği', iki gün boyunca gerçekleşti. Divan Otel'de düzenlenen etkinlikte hem şehir dışından hem de Gaziantep'ten seçkin markalar yer aldı, ayrıca workshoplar ve söyleşiler de büyük ilgi gördü.

 


Zeugma Rotary Kulübü Dönem Başkanı Halit Çelemler, etkinlik gelirini dezavantajlı genç kızların meslek edinmelerine katkı sağlamak amacıyla kullandıklarını belirtti. Halit Çelemler, "Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz şenliğimiz, hem dezavantajlı genç kızlarımızın geleceğine ışık tutmayı hem de şehrimizin ekonomisine katkıda bulunmayı hedefliyor. Oytun İnşaat gibi toplumsal sorumluluk projelerine destek veren şirketlerin desteği bizim için büyük önem taşıyor" dedi.

 

Oytun İnşaat, toplumsal sorumluluk projelerine verdiği destekle Gaziantep'in sosyal ve ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmaya devam ediyor.
bottom of page