top of page

Oytun İnşaat En Fazla Prim Ödeyen ilk 100 firma arasında

Oytun İnşaat

8 May 2015

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğü, Gaziantep’te 2015 yılında en fazla prim ödeyen özel kuruluş arasında ilk 100’de yer alan Oytun İnşaatı plaket ile ödüllendirdi.Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğü, Gaziantep’te 2015 yılında en fazla prim ödeyen özel kuruluş arasında ilk 100’de yer alan Oytun İnşaatı plaket ile ödüllendirdi.


Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) düzenli ve fazla prim ödeyen işletmelerle istihdama katkı sağlayan firmaları ödüllendirmeye devam ediyor. Gaziantep’te 2015 yılında en yüksek primi ödeyen özel kuruluşlar arasında ilk 100’de yer alan Oytun İn- şaat’a bir plaket de SGK il Gaziantep il Müdürlüğünden geldi. Sosyal Güvenlik Kurumu Gaziantep İl Müdür Yardımcısı Selda Özkalender ve beraberindekiler Oytun İnşaat Merkez Ofis- ini ziyaret ederek plaket takdiminde bulundu. Oytun İnşaat Yönetim Kurulu tarafından kapıda karşılanan SGK Gaziantep İl Müdürlüğü yöneticileri, ziyaret sürecinde yetkililerden bilgi aldı. Oytun İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldırım ziyaretlerinden ötürü Selda Özkalender’e teşekkür ederken, Özkalender ise üzerinde “İşbirliğiniz ve istihdama katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz”, yazılı plaketi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldırıma takdim etti.


SGK İl Müdür Yardımcısı Selda Özkalender plaket takdiminde yaptığı konuşmada “. Bugüne kadar çalışanlarının sosyal haklarını koruma ve topluma karşı olan sorumluluklarını yerine getirme konusunda göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı Oytun İnşaat’a teşekkür ederiz. Yapacağımız işbirliği, çocuklarımızın ve ülkemizin geleceğini yakından ilgilendirmekte bir- likte yarınlara daha iyi bir sosyal güvenlik kurumu bırakmamıza katkı sağlayacaktır.” Şeklinde konuştu.


bottom of page