top of page

Oytun İnşaat Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi

Oytun İnşaat

17 Haz 2022

Oytun İnşaat başarılı öğrencileri ödüllendirmeye devam ediyor. 2022-2023 eğitim öğretim yılı ilk döneminin sonunda başarı gösteren öğrencilere bir sürpriz de Oytun İnşaat’tan geldi. Oytun İnşaat merkez ofisinde ağırlanan başarılı öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.Oytun İnşaat başarılı öğrencileri ödüllendirmeye devam ediyor. 2022-2023 eğitim öğretim yılı ilk döneminin sonunda başarı gösteren öğrencilere bir sürpriz de Oytun İnşaat’tan geldi. Oytun İnşaat merkez ofisinde ağırlanan başarılı öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.


Başarıyı karşılıksız bırakmayan Oytun İnşaat çalışanlarının çocuklarını da karne günün de yalnız bırakmadı ve karne sevincini paylaştı. 2022-2023 eğitim öğretim döneminin ilk yarısını başarıyla tamamlayan çocukları misafir eden Oytun İnşaat düzenlediği aktivite ile onlara güzel bir gün yaşattı. Aktivite kapsamında öğrencilere çeşitli hediyeler verilirken çocuklar da gönüllerince bir gün yaşamanın keyfini çıkardı. Anne babalarının çalıştığı yeri tanıma imkânı bulan çocuklar birlikte resimler yaparak güzel zaman geçirdiler.


Oytun inşaat Yönetim Kurulu Üyesi Doç.Dr. Servet Özkiraz yaptığı açıklamada, “Çalışanlarımızın ve birinci derece yakınlarının başarılı çocuklarını burada ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Eğitim hayatlarında başarılı bir dönemi daha geride bıraktılar. Ebeveynler olarak bizlerin çalışma ortamlarını merak ediyorlardı bugün onları ağırlayarak hem çalışma ortamlarımızı gezdirdik hem de birlikte güzel vakit geçirdik. Başarının teşvik edilmesi ve karne sevinçlerini paylaşmak adına böyle bir aktivite düzenledik. Kendilerini tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz” şeklinde konuştu.


Oytun inşaat çalışanları ise düzenlenen aktiviteden memnun olurken, çocuklarını böyle bir günde yalnız bırakmayan yöneticilere teşekkür ettiler.bottom of page