top of page

Oytun İnşaat 2023 Yılında Sıfır İş Kazası Hedefine Ulaştı

Oytun İnşaat

18 Eyl 2023

Oytun İnşaat, 2023 yılında gerçekleştirdiği farklı projelerdeki 2 milyon 600 bin adam-saatlik iş üretiminde sıfır iş kazası hedefini yakalamanın gururunu yaşıyor.


Oytun İnşaat, 2023 yılında gerçekleştirdiği farklı projelerdeki 2 milyon 600 bin adam-saatlik iş üretiminde sıfır iş kazası hedefini yakalamanın gururunu yaşıyor. İnşaat sektöründe güvenliği birinci öncelik olarak gören Oytun İnşaat, şantiyelerde iş kazalarını minimum seviyeye indirmek için titiz çalışmalar yürütüyor.

Türkiye genelinde yaşanan iş kazalarının sektör ortalamasının oldukça altında yer alan Oytun İnşaat, bu başarıyı daha da ileriye taşımak ve olası iş kazalarını tamamen önlemek için şantiye şefleri, mühendisler ve işçilere yönelik eğitim seminerleri düzenliyor. İş sağlığı ve güvenliği konularında bilinçlendirme amacı taşıyan bu eğitimler, şantiyelerde daha güvenli bir çalışma ortamı oluşturmayı hedefliyor.

Oytun İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Jülide Gürbüz, "İnşaat sektöründe iş sağlığı ve güvenliği konularına verdiğimiz önem, çalışanlarımızın sağlığını korumak ve iş kazalarını sıfıra indirmek amacıyla son derece yüksektir. 2023 yılında sıfır iş kazası hedefimize ulaşmamız, iş sağlığı ve güvenliği konularındaki kararlılığımızı yansıtıyor 2024 yılında da bu hedefe ulaşabilmek için çalışanlarımızı eğitmeye ve bilinçlendirmeye devam edeceğiz" dedi.

Oytun İnşaat, güçlü ve kaliteli projelerin yanı sıra çalışanlarının güvenliğine ve iş sağlığına büyük önem veren bir şirket olarak inşaat sektöründe öncü bir konumda bulunuyor.

bottom of page