top of page

Oytun İnşaat'tan Rektör Yavuz Coşkun’a Ziyaret

Oytun İnşaat

12 Oca 2012

Oytun inşaat yönetim kurulu üyeleri Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun’u makamında ziyaret etti.Oytun İnşaat Yönetim Kurulu olarak Güneydoğunun eğitim üssü olma yolunda hızla ilerleyen Gaziantep Üniversitesinin rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun’u makamında ziyaret ettik.

Oytun inşaat yönetim kurulu üyeleri Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun’u makamında ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette bölgenin ve ülkenin kalkınması için yapılabilecek ortak projelerle ilgili Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun ile görüş alışverişinde bulunuldu. Proje kapsamında inşaat sektörü ile ilgili çalışmalardan, proje kapsamındaki etkinliklerden ve yeni gelişmelerden bahsedildi.Gaziantep Üniversitesi Rektörü Yavuz Coşkun, İnşaat sektöründeki başarılı grafiği ile dikkatleri üzerine çeken Oytun İnşaat yöneticilerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Rektör Coşkun açıklamasında, Gaziantep Üniversitesinin hayatın içinde bir Üniversite olma hedefiyle çalışmalarını sürdürdüğünü, bu anlamda Türkiye’deki ilklerden biri olan “intörn Mühendislik” uygulamasını hayata geçirdiklerini kaydetti. Coşkun, diğer sektörlerde olduğu gibi İnşaat sektöründe de İntörn mühendisliğin başarılı bir şekilde uygulandığını ve Oytun inşaat ile bu konuda işbirliğine gittiklerini söyledi. Rektör Yavuz Coşkun, Geleceğin Mühendislerinin iş hayatına daha donanımlı bir şekilde hazırlanmaları açısından önem arz eden proje kapsamında mühendislik fakültesi son sınıf öğrencilerinin bu projeye dahil olduklarını sözlerine ekledi.


Oytun İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Emre Yıldırım ise Gaziantep Üniversitesi ile işbirliği yapmaktan memnun olduklarını dile getirerek, intörn mühendislik projesinin önemine değindi. Yıldırım, Oytun inşaat olarak İnşaat Mühendislerinin teorik eğitimlerini sahada pratiğe dökerek iş hayatına bir adım daha önde başladıklarını söyledi.bottom of page