top of page

Oytun İnşaat'tan Bir İlk Daha Ev Kulanma Kılavuzu

Oytun İnşaat

12 Oca 2012

Müşterilerinin konutlarında daha huzurlu ve güvenli yaşamaları için konuyla ilgili uzmanların desteği ile “Ev Kullanım Kılavuzu” hazırladı. Kılavuzda konut ve site ile ilgili her konuda teknik bilgi ve yönergeler bulunuyor.


Hayata geçirdiği birbirinden güzel projeleri ile yüzlerce aileyi ev sahibi yapan Oytun İnşaat, müşterilerinin konutlarında daha huzurlu ve güvenli yaşamaları için “Ev Kullanım Kılavuzu” hazırladı.

Oytun İnşaat yine insan yaşamına verdiği değeri örnek ve öncü bir çalışma ile kanıtladı. Müşterilerinin konutlarında daha huzurlu ve güvenli yaşamaları için konuyla ilgili uzmanların desteği ile “Ev Kullanım Kılavuzu” hazırladı. Kılavuzda konut ve site ile ilgili her konuda teknik bilgi ve yönergeler bulunuyor.


Y. Mimar Fatma Geyyaş ev kullanma kılavuzu ile ilgili şu bilgileri aktardı:

“Oytun İnşaat olarak müşterilerimizin beklentilerini maksimum düzeyde karşılayan konutlar üretiyoruz. Projeler tamamlanıp daireler teslim edilirken uzmanların desteği ile hazırlanmış olan ev kullanım kılavuzunu da veriyoruz. Alanında uzman olan kişilerce hazırlanan kılavuz; müşteri konutunu teslim aldığı andan itibaren site içerisindeki yaşantısına yol göstermek ve karşılaşılması muhtemel sorunlar ve sorulara cevap vermek amacıyla hazırlandı. Kılavuz; site ve konutların teknik alt yapı ve özelliklerinden sigorta ve aydınlatma sistemine, birçok hayati konuda herkesin anlayabileceği dilde teknik bilgi sağlıyor. Hazırlanan kılavuzda ayrıca, çocuk oyun alanlarından yönetim hizmetine kadar sitenin ortak kullanım alanlarıyla ilgili her alanda bilgi desteği sunuluyor. Örneğin konutunuzda oluşan bir hasardan dolayı yada kendi dekorasyonunuzu yaptırmak için tadilat yapmanız gerekiyor. Ev Kullanım Kılavuzunda ilgili bölümde almanız gereken emniyet tedbirlerinden ilave tesisatın biçimine kadar konuyla ilgi birçok bilgi ve yönerge yer alıyor. Böylece her site sakininin güvenliği sağlanırken olası aksiliklerin de önüne geçilmiş oluyor.”

bottom of page