top of page

Oytun İnşaat’tan Oğuzeli Belediyesine Araç Desteği

Oytun İnşaat

9 Nis 2015

İnşaat Sektöründe başarılı çalışmaları ile adını geniş kitlelere duyuran Oytun İnşaat hayır işlerinde de ön sıralarda yer almaya devam ediyor. Oytun İnşaat hayır işleri kapsamında Oğuzeli Belediyesine Araç desteğinde bulundu.


Gaziantep’te inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden Oytun İnşaat farklı konseptlerdeki projelerinin yanı sıra sosyal projelere de destek vermeye devam ediyor. Çeşitli alanlarda hayır işlerine de destek veren şirket Sosyal işlerde kullanılmak üzere Oğuzeli Belediyesine 2015 model Ford marka çift kabinli bir araç bağışlayarak ilçe halkının takdirini kazandı.

Oğuzeli Belediyesinde düzenlenen araç teslim törenine Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Başkan Vekili Yusuf Taşdemir, Oytun İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldırım, Başkan Yardımcıları ve Personeller katıldı.


Araç teslim töreninde bir açıklama yapan Oytun İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldırım, “Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde sürdürdüğümüz inşaat faaliyetlerinin yanı sıra sosyal çalışmalara da destek vermeye çalışıyoruz. Bu kapsamda Gaziantep’imizin gelişen ilçesi Oğuzeli’nde sosyal işlerde kullanılmak üzere Belediyemize bir araç bağışında bulunduk. İlçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç ise Oytun İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldırım’a ilçe halkı adına teşekkür ederek, “Oytun inşaat ailesi tarafından Belediyemize sosyal işlerde kullanılmak üzere hibe edilen aracın teslimi için bir araya gelmiş bulunmaktayız. Hibe edilen bu araç ilçe halkımızın taziye işlerinde kullanılan malzemelerin nakliyesinde kullanılacaktır. Aracı Belediyemize kazandıran Oytun İnşaat nezdinde sayın Mustafa Yıldırım Beyefendiye şükranlarımı sunuyorum.” İfadelerini kullandı.
bottom of page