top of page

Oytun İnşaat, Kalitesini Sertifikalarla Taçlandırdı!

Oytun İnşaat

11 Nis 2014

Oytun İnşaat, inşaat projelerinin her aşamasında çevresel etkileri sistemli ve etkin bir şekilde yönetme kararlılığını sertifikalarla taçlandırdı.
Oytun İnşaat, inşaat projelerinin her aşamasında çevresel etkileri sistemli ve etkin bir şekilde yönetme kararlılığını sertifikalarla taçlandırdı.


2013 yılında, "doğrudan ve dolaylı şekilde oluşabilecek çevresel etkileri sistemli ve etkin bir şekilde yönetebilmek" hedefiyle Çevre Yönetim Sistemi'ni kuran Oytun İnşaat, emin adımlarla ilerleyerek 2014 yılında "ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi", "ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi" ve "ISO 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi" sertifikalarının sahibi oldu.


Oytun İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Yıldırım, kalite ve çevre yönetim sertifikalarının alınması ile ilgili yaptığı açıklamada, "Oytun İnşaat olarak inşaat faaliyetlerinin her kademesinde çevre yönetim sistemi, kalite ve iş sağlığı güvenliği konularının gereklerine göre davranmayı ilke haline getirmiş ve çalışanlarımıza bu konuda eğitimler vermeye başlamıştık. 2014 yılında bağımsız ve tarafsız belgelendirme ve denetim kuruluşu olan 'Aliment Certification' tarafından gerekli değerlendirmeler yapılarak sertifikalarımızı aldık" dedi.


Yıldırım açıklamasında şunları söyledi, "Daha temiz, daha yeşil ve daha yaşanabilir bir dünya en büyük hedefimizdir. Oytun İnşaat ailesi olarak projelerimizi bu doğrultuda hayata geçirmekteyiz. Ayrıca inşaat faaliyetlerinin her aşamasında oluşabilecek çevresel etkilerin kontrol altına alınması ve en asgari düzeye indirilmesi için 10 farklı prosedür hazırlanmıştır. Bu gün bu sertifikalara sahip olmanın haklı gururu ve sevincini yaşıyoruz. Emeği geçen tüm ekibim ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum."

bottom of page