top of page

Oytun İnşaat, İslahiye'deki Gençlere Eğitim ve Çalışma Alanı Sunuyor

Oytun İnşaat

7 Nis 2023

6 Şubat depremlerinin ardından İslahiye'deki gençlerin eğitim ve gelişimine destek olmak amacıyla İslahiye Ortak Çalışma Alanı'nı hayata geçirdi


 

Oytun İnşaat, 6 Şubat depremlerinin ardından İslahiye'deki gençlerin eğitim ve gelişimine destek olmak amacıyla İslahiye Ortak Çalışma Alanı'nı hayata geçirdi.

 

Oytun İnşaat, İslahiye'deki gençlerin eğitimlerine devam etmekte yaşadığı zorlukları aşmak için özel bir çalışma alanı oluşturdu. Depremin yol açtığı sıkıntılar, çalışma alanlarının eksikliği ve kısıtlı internet erişimi gibi sorunlarla birleşince, gençlerin eğitimlerine devam etmesi oldukça zorlaşıyor. Bu nedenle Oytun İnşaat, gençlerin ihtiyaçlarını karşılamak ve yeni fırsatlar sunmak amacıyla İslahiye Ortak Çalışma Alanı projesini başlattı.

 

İslahiye Ortak Çalışma Alanı, Oytun İnşaat'ın gençlere daha iyi bir gelecek sunma amacını taşıyor. Ortak Çalışma Alanında, gençlere sınırsız internet erişimi, dizüstü bilgisayarlar ve tabletlerle donatılmış çalışma alanları, araştırma imkanları ve ödevlerini tamamlama olanağı sunacak. Aynı zamanda sosyal etkinlikler, atölye çalışmaları, konuşma seansları ve imza günleri gibi etkinliklere de ev sahipliği yaparak gençlerin sosyal yaşamını destekleyecek bir merkez olacak.

 

İslahiye Ortak Çalışma Alanı, toplamda 5 konteynerden oluşan bir mekâna sahip ve gençlerin etkinlikler düzenleyebileceği bir avlu da sunmakta. Oytun İnşaat, gençlerin eğitimlerine ve gelişimlerine katkıda bulunarak topluma değer katan bir rol üstlenmeye devam ediyor.

 

bottom of page