top of page

Oytun İnşaat, Amatör Sporun Yanında!

Oytun İnşaat

10 Haz 2022

Oytun İnşaat, Amatör Sporun Yanında!
Türkiye'nin önde gelen inşaat firmalarından Oytun İnşaat, 1. Amatör Lig'de mücadele eden Gençlerbirliği Karşıyakaspor'a destek oluyor.


Oytun İnşaat, konut sektöründeki başarılı projelerinin yanı sıra amatör spor kulüplerine verdiği destekle de adından söz ettiriyor. Bu kapsamda, 1. Amatör Lig'de mücadele eden Gençlerbirliği Karşıyakaspor'a sponsor olmaya karar verdi.Sponsorluk anlaşması, kulübün forma ve ekipman ihtiyaçlarının karşılanmasını içeriyor. Oytun İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Yıldırım, Gaziantep'in sporun gelişmesine büyük katkı sağladığını belirterek, "Gaziantep sanayisi, kültürü, tarihi ve turizm değerleriyle önemli bir şehir. Spor kulüpleri şehirlerin farklı bir yüzünü ortaya koyuyor. Bizler Oytun İnşaat ailesi olarak amatör spor kulüplerimize destek vermeye çalışıyoruz. İstiyoruz ki Gaziantep dünyaca ünlü mutfağı kadar spordaki başarıları ile de konuşulsun. Bu şehrin adıyla birden fazla takım liglerde top koştursun. Çünkü takımların spordaki başarısı aynı zamanda şehrin başarısı demektir" dedi.


Oytun İnşaat, sadece inşaat sektöründe değil, aynı zamanda toplumsal ve sosyal sorumluluk projeleri ile de önemli bir iz bırakmayı hedefliyor. Amatör sporun destekçisi olarak, Gençlerbirliği Karşıyakaspor'a sağladığı sponsorluk, şirketin bu alandaki taahhüdünün bir göstergesidir.

bottom of page