top of page

Oytun İnşaat, 40. Yılını Kutluyor.

Oytun İnşaat

11 Eki 2023

40 yıl süresince Oytun İnşaat'ın başarı hikayesi, inovasyon, kalite ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığına dayanmaktadır. Şirket, inşaat projelerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine ve iş etiği prensiplerine de büyük önem vermektedir.


Oytun İnşaat, köklü geçmişinden aldığı güçle: Yenilikçilik, Öz disiplin, Müşteri odaklılık, Sosyal sorumluluk, Sürekli gelişim, Güvenilirlik Temelleri üstünde yükselen çalışma anlayışını koruyarak her gün yeni hedeflere doğru yol alıyor. 1983 yılında Mustafa Yıldırım tarafından kurulan inşaat şirketiyle birlikte oluşturulan bu temel ilkeler, bugün başta inşaat sektörü olmak üzere Enerji Sektöründen Turizm Sektörüne toplam dört ayrı sektörde 15 ayrı firma ile pek çok alanda hizmet veren bir şirketler topluluğunun doğmasını sağlamıştır.

Oytun İnşaat, 40 yıl önce mütevazı bir başlangıçla inşaat sektörüne adım attı ve o günden bu yana sürekli büyüyerek pek çok önemli projeye imza attı. Gaziantep ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerindeki başarılı inşaat projeleri sayesinde, Oytun İnşaat, inşaat sektöründeki lider firmalardan biri haline geldi.

40 yıl süresince Oytun İnşaat'ın başarı hikayesi, inovasyon, kalite ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığına dayanmaktadır. Şirket, inşaat projelerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine ve iş etiği prensiplerine de büyük önem vermektedir.

Kurucumuz Mustafa Yıldırım, Oytun İnşaat'ın 40. Yılı hakkında şunları söyledi:

" Kurulduğumuz günden bu yana birbirimizin emeğinin, insanımızın, ülkemizin değerini bilerek, işimizi tutkuyla sahiplenerek, sorumlu ve şeffaf davranarak. Yenilikçi, girişimci ruhla, cesaretle ve birlikte başarma kültürümüzle hareket ediyoruz.

Köklü kurumların maddi varlıklar kazanma motivasyonundan çok, değerler üzerinde yükseldiği bilinciyle değerlerimize sahip çıkıp onları yaşıyor ve yaşatıyor; değer bilip değer katıyoruz.

Değerlerimizden aldığımız güçle, değer odaklı bir kurum olma özelliğimizi perçinleyerek sürdürülebilir ve istikrarlı yolculuğumuza devam ediyoruz.

2023 yılı, Oytun İnşaat'ın 40. yılı olması yanında tarihi bir dönüm noktasıdır. Cumhuriyetimizin 100. yılını geride bırakarak yeni bir yüzyıla adım atacağız. Cumhuriyet’e ve Cumhuriyet değerlerine sımsıkı bağlı bir aile ve Grup olarak ülkemize hizmet etmeye ve kaynaklarımızı Türkiye’nin büyümesi ve gelişmesi için kullanmaya devam edeceğiz."

Oytun İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Y. Emre Yıldırım, 40. yıl dönümü hakkında şunları söyledi:

Oytun İnşaat olarak 40 yıl süresince elde ettiğimiz deneyim, başarı ve müşteri memnuniyeti ile daha da ileriye taşıma kararlılığını sürdürüyoruz. Gelecekteki projelerimizle inşaat sektöründeki liderliğimizi korumayı ve büyütmeyi hedefliyoruz.

bottom of page