top of page

Oytun Diyalog Etkinliği

Oytun İnşaat

13 Eki 2023

SEYDİ VAKKAS GÜRBÜZ VE MUSTAFA YILDIRIM, OYTUN DİYALOG ETKİNLİĞİNDE OYTUN İNŞAAT ÇALIŞANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ


Oytun İnşaat'ta çalışanların katılımı öncelikli olarak ele alınarak farklı araçlarla yaşama geçirilmektedir. Bu araçlardan en önemlisi olan Oytun Diyalog; çalışanların kuruluşlarını ilgilendiren konularda, mevcut durumun iyileştirilmesine yönelik düşüncelerini ve fikirlerini ortaya çıkarmak amacıyla hayata geçirilmiştir.

Oytun Diyalog etkinlikleri çerçevesinde yılda iki kez düzenlenen Yönetici Toplantısı’nda yöneticilerimize, şirketin stratejisi ve hedefleri, güncel yönetim konu ve enstrümanları gibi birçok alanda bilgi alışverişinde bulunma, ayrıca grup çalışmaları ve takım aktiviteleri ile aralarındaki iletişim ağlarını güçlendirme imkânı sunulmak ve aynı ortamda bir araya gelemeyen hedef kitleler buluşturulmaktadır. Bu birlikteliklerin önemli amaçları arasında: Çalışanlara tepe yönetim tarafından, yani en yetkili ağızdan şirketin mevcut durumu, yeni projeler, pazarlama ve yatırım stratejileri, önümüzdeki dönemler için öngörülen projeksiyon, hedefler ve kariyer ipuçları gibi önemli bilgi aktarımının soru-cevap şeklinde ve rahat bir ortamda paylaşılmasına olanak sağlamaktır.

17 Ekim 2023 tarihinde düzenlenen Oytun Diyalog etkinliği sektörde 50. yılını kutlayan Seva İnşaat'ın Kurucu Başkanı Seydi Vakkas Gürbüz ve sektörde 40. yılını kutlayan Oytun İnşaat'ın Kurucu Başkanı Mustafa Yıldırım'ın katılımlarıyla gerçekleşti. Bu etkinlik, sektörün deneyimli isimlerinin Oytun İnşaat ekibiyle bir araya gelerek deneyimlerini ve görüşlerini paylaştığı verimli bir platform olarak öne çıktı.

Oytun İnşaat olarak, çalışanlarımızın görüşlerini değerli buluyor ve şirketimizin daha da gelişmesi için onların katkılarını önemsiyoruz. Oytun Diyalog etkinlikleri ve Yönetici Toplantıları, şirket içi iş birliğini güçlendirmemize ve daha başarılı projelere imza atmamıza olanak tanıyor.

bottom of page