top of page

Gaziantep Özel Deva Hastanesi ile Oytun İnşaat Arasında Sağlık Hizmeti Protokolü İmzalandı

Oytun İnşaat

4 Nis 2023Gaziantep'in önde gelen sağlık kuruluşlarından Gaziantep Özel Deva Hastanesi ve inşaat sektörünün öncülerinden Oytun İnşaat, şehirdeki sağlık hizmetlerini daha erişilebilir kılmak amacıyla bir iş birliği protokolü imzaladı.Gaziantep'in önde gelen sağlık kuruluşlarından Gaziantep Özel Deva Hastanesi ve inşaat sektörünün öncülerinden Oytun İnşaat, şehirdeki sağlık hizmetlerini daha erişilebilir kılmak amacıyla bir iş birliği protokolü imzaladı.

Gaziantep Özel Deva Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Beyhan Tahmazoğlu ve Oytun İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Servet Özkiraz'ın katılımıyla gerçekleşen imza töreninde, iki kuruluşun sağlık ve konut sektörlerindeki deneyimlerini bir araya getirerek şehirdeki yaşam kalitesini artırmayı hedefledikleri ifade edildi.

Bu iş birliği, Oytun İnşaat'ın projelerinde yer alan konut sahiplerine Özel Deva Hastanesi'nin sağlık hizmetlerini özel koşullarla sunmayı amaçlıyor. Konut sahipleri ve Oytun İnşaat çalışanları Gaziantep Özel Deva Hastanesi'nde indirimli sağlık kontrolleri, tedavi ve muayene hizmetlerinden faydalanabilecekler. Ayrıca, bu protokol ile Oytun İnşaat projelerinde yaşayanlar, hastanenin sunduğu bir dizi avantajdan yararlanacaklar.

Oytun İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Servet Özkiraz, bu iş birliğinin, şirket çalışanlarımıza ve projelerimizden konut alan müşterilerimize daha fazla değer sunmayı amaçladıklarını belirterek, "Gaziantep Özel Deva Hastanesi ile yaptığımız bu protokol sayesinde hem çalışanlarımıza hem de projelerimizden konut alan müşterilerimize sağlık hizmetlerini daha kolay ve uygun koşullarda sunmayı hedefliyoruz. Oytun İnşaat olarak sadece kaliteli konutlar inşa etmekle kalmayıp aynı zamanda yaşam kalitesini artırmak için iş birliklerine önem veriyoruz." dedi.

Gaziantep Özel Deva Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Beyhan Tahmazoğlu ise şunları söyledi: "Oytun İnşaat ile yaptığımız bu iş birliği, Gaziantep halkına daha fazla sağlık hizmeti sunma fırsatı yaratıyor. Biz, şehrimize kaliteli sağlık hizmetleri sunma konusundaki taahhüdümüzü bu iş birliği ile bir adım daha ileri taşıyoruz. Gaziantep Özel Deva Hastanesi olarak, Oytun İnşaat projelerinden konut alan müşterilere özel avantajlar sunmaktan mutluluk duyacağız"dedi.

bottom of page