top of page

Gaziantep’in en yenilikçi ofis projesi için imzalar atıldı.

Oytun İnşaat

18 Eki 2023

Gaziantep’in en yenilikçi ofis projesi için imzalar atıldı.


Gaziantep’in en yenilikçi ofis projesi için imzalar atıldı.

[Gaziantep, 18/10/2023]


Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketlerinden Oytun İnşaat, Gaziantep'in en yenilikçi ofis projesi için Yıldıztaş Grup ile ön protokol imzaladı.


Gaziantep iş dünyasının önde gelen iki temsilcisi olan Yıldıztaş Grup ve Oytun İnşaat, büyük bir iş birliği için imzaları attı. Yıldıztaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldız ve Oytun İnşaat yönetim kurulu başkanı Y. Emre Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleşen imza töreni, önemli bir iş birliğinin başlangıcı olacak.

Gaziantep, son yıllarda hızla gelişen iş dünyası ve artan ticaret hacmi ile dikkat çekiyor. İşte bu dinamik şehirde Oytun İnşaat, prestijli ve güvenli bir ofis projesine başlamaya hazırlanıyor. Eşsiz konumu ve az katlı tasarımıyla öne çıkan bu ofis projesi, bölgeye değer katacak ve iş dünyasının yeni merkezi olacak.

Oytun İnşaat'ın bu projede sunacağı ofisler, lüks mobilyalarla donatılmış ve ihtiyaç duyulan tüm iş hizmetlerini tek bir çatı altında sunacak. İnternet erişimi, temizlik hizmetleri, güvenlik, iklimlendirme, yeme-içme hizmetleri, IP santral hizmeti gibi işletme maliyetlerinizi azaltacak bir dizi hizmet, bu ofislerde kullanıcılarına sunulacak.


Oytun İnşaat'ın sunduğu bu ofisler, işletmelerin prestijlerini artırırken, aynı zamanda işletme maliyetlerini minimize etmelerine olanak tanıyacak. Şirketler, tercihlerine uygun ofisler arasından seçim yaparak, ekipleri için ideal bir çalışma ortamına hemen sahip olabilecekler.


Oytun İnşaat, bu ofis projesiyle Gaziantep'te iş dünyasına yepyeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Mustafa Yıldız, "Oytun İnşaat ile geçmişte de iş birlikleri yaptık ve bu projede de aynı başarıyı tekrarlayacağımıza inanıyoruz. Konum olarak çok kıymetli olan arsamıza Oytun İnşaatın bölgeye değer katacak ve iş dünyasının yeni merkezi olacak eşsiz bir proje yapacağına inancımız tam. İşbirliğimizin her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Projenin tamamlanma tarihi ve daha fazla ayrıntı ilerleyen dönemlerde açıklanacak.

bottom of page