top of page


Online Satış Platformumuz Hizmetinizde!

Oytun İnşaat

15 Haz 2020

Oytun İnşaat Kurumsal Pazarlama ve satış hizmetlerinde bir yeniliğe daha imza atarak online satış platformunu hayata geçirdi.Oytun İnşaat Kurumsal Pazarlama ve satış hizmetlerinde bir yeniliğe daha imza atarak online satış platformunu hayata geçirdi. Oytun İnşaat, konut sahibi olmak veya gayrimenkule yatırım yapmak isteyen müşterilerine internet üzerinden çevrimiçi olarak projelerle ilgili yüz yüze bilgi alma ve satış işlemlerini gerçekleştirme imkânı sunuyor.


Sektöründeki gelişmeleri takip ederek sürekli kendini yenileyen Oytun İnşaat online satış platformunu hayata geçirdi. Online satış ofisi sayesinde müşteriler satış ofisine gitmeden internet erişimi olan her yerden projelerle ilgili yüz yüze görüşme ve işlemlerini gerçekleştirme imkânı buluyor. Hayata geçirilen bu uygulama ile gerek satış ofisinde yüz yüze gerekse de telefon üzerinden yapılan görüşme ve satış işlemleri aynı şekilde görüntülü olarak online satış ofisi üzerinden de yapılabilecek.


www.oytun.com.tr internet sitesi üzerinden online satış ofisi ikonu ile çalıştırılabilen sistem müşterilere tek tıkla satış ofisine canlı ve görüntülü bağlanma, satış temsilcisi ile görüntülü olarak yüz yüze görüşme, sanal tur sayesinde örnek daire gösterimi ve maketler üzerinden projeleri inceleyebilme imkanı sunuyor.


Oytun İnşaat Web sitesinin yeni yüzüyle entegre çalışacak sistemde satış danışmanları, müşterilerin beklentilerine uygun daire seçeneklerini, konum planını, daire fiyatlarını ve uygun koşullardaki ödeme seçeneklerini müşterileri ile paylaşabilecekler. Ayrıca söz konusu satış durumu ile ilgili bilgiler talep edilmesi halinde tek bir tıkla müşterilere teklif dosyası olarak gönderilebilecek.


bottom of page